Przejdź do głównej zawartości

Posty

Polecane

Zobacz jak się fajnie slizga!

      Mam nadzieję, że odpowiedź będzie TAK, bo chyba każdy z nas kiedykolwiek na czymś się poślizgną. Czasem był to lód po nieodśnieżonym chodniku, po prostu lodowisko lub stok- jeśli uprawiacie zimowe sporty. Mogło to być także lato, i ślizg chociażby po mokrej podłodze, a może nawet Wy psiarze... była to mokra podłoga po psiej ślinie w okolicy miski.     Niezależnie od tego kiedy i jak to się wydarzyło, niezależnie czy macie psa, czy tylko odwiedzacie go na święta u cioci, z pewnością wiecie jakie uczucie Wam wtedy towarzyszyło, uwierzcie że pies czuje to samo, tylko Wam o tym nie powie.      Prawdopodobnie był to strach, lęk i uczucie ciepła. Jeśli tylko to byliście szczęściarzami - nie bójmy się o tym powiedzieć. Niejednokrotnie kilka dni boli nas jakaś część ciała i nie musi to być udo... bo ratując naszej równowagi, mogliśmy naciągnąć także ramię.  Mam nadzieję, że brzmi znajomo. Zmierzam do sedna.       Ile obserwu...

Najnowsze posty

Italian dream

Chorwacja okiem psiarza vol 2.

Anioł, nie pies